top of page

Poznaj mnie!

Cześć, jestem Joanna!

psycholożka, psychoterapeutka
Kobieta w Drodze

Moje kursy i warsztaty

wniosą serce i moc do Twojego życia tak, żebyś mogła cieszyć się nim, wykorzystać je w pełni

i stać się szczęśliwą kobietą!

ACCF88E9-6389-45E0-84BB-40769144F476.jpeg
O mnie

„Niezadowolenie

to sekretne drzwi do wielkiej życiowej przemiany”
Clarisa Pinkola Estes

C1D3292B-18AF-4366-A6AD-D0EB13AC8AD6.jpg

Kim jestem i co robię

Choć tego nie planowałam, od początku swojej zawodowej drogi pracuję z kobietami. To już kilkanaście lat. Niezmiennie praca ta angażuje moje serce, przynosi spełnienie i chęć na więcej! 

Korzystając z założeń i narzędzi psychologii procesu specjalizuję się w pracy nad rozwojem kobiecej tożsamości. Moim szczególnym obszarem zainteresowań są momenty przejściowe w życiu kobiet, poszukiwanie źródeł osobistej mocy w kryzysach życiowych, a także rola i miejsce kobiet we współczesnym świecie. Uwielbiam kobiety za ich mądrość, czułe serca i niezłomność w docieraniu do swojej prawdziwej tożsamości.

Fascynują mnie tak trudne dla nas wszystkich życiowe kryzysy, które choć początkowo odzierają nas ze wszystkiego, co znane, dają w zamian to, co najcenniejsze - piękną prawdę o tym, kim tak naprawdę jesteśmy i życie tak cenne, o którym same nigdy byśmy nie pomyślały. 

 

Z zaciekawieniem przyglądam się zawirowaniom i kłopotom codziennych dni, które oprócz tego co na pozór oczywiste, kryją w sobie głęboką tajemnicę o nas samych i rozwiązania, których nie sposób odkryć inaczej, niż w głębokim kontakcie z naszym wewnętrznym światem.

Razem z moją przyjaciółką i psychoterapeutką Joanną Caffo współtworzę piękny projekt PŁODNIK w którym wspieramy osoby mierzące się z niepłodnością.

Więcej o nim dowiesz się pod adresem www.plodnik.pl

Obecnie, poza własną praktyką psychoterapeutyczną, współpracuję z Instytutem Psycho-Immunologii IPSI, a także z Przychodnią Leczenia Niepłodności 'nOvum".

Prywatnie życie zaprosiło mnie do pełnienia roli żony i mamy, a ja odpowiedziałam 'tak'. A ponieważ kocham i rodzinę, i pracę, stale kursuję między jednym obszarem a drugim, starając się wypełnić swoje zadania najpełniej, jak potrafię. Uwielbiam przyrodę, książki, pić kawę z Mężem i śmiać się z moimi Dziećmi. Moje serce należy do Włoch. Ufam życiu i jego mądrości.

IMG_3719.jpeg
bottom of page