top of page
IMG_3636.jpeg

Psychoterapia

Psychoterapia

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Warsztaty

Warsztaty są dla mnie szczególną formą pracy z kobietami. Bardzo doceniam energię, która płynie z pola grupy, bo tworzy przestrzeń pomagającą przekraczać trudności i zasila w momentach, które wymagają od nas wysiłku. Wsparcie, które płynie z przynależności do grupy, jest bezcenne. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z moją ofertą warsztatową, zapisz się na newsletter poniżej.

Moje podejście

"Droga powstaje, gdy idziesz."

„Jak to się dzieje, że dobrze znany problem lub trudność przekształca się w coś nowego, ekscytującego lub metafizycznego? Odnalezienie znaczenia trudności w bolesnych doświadczeniach lub problemach, które nas przerastają, przynosi ulgę dzięki zmianie punktu widzenia […]

 

Praca z procesem jest "drogą, która powstaje, gdy idziesz". Zaczyna się tam, gdzie codzienne życie: w jego problemach i zmartwieniach, radościach, nadziejach i marzeniach. Jest to początek podróży w nieznane, gdyż pod codziennymi zdarzeniami – dużymi i małymi, namacalnymi lub ledwo dostrzegalnymi – kryją się całe światy.

 

Praca z procesem dysponuje szczegółowymi metodami odkrywania, ujawniania struktury i rozwijania aktualnego przepływu doświadczeń, czyli „procesu”. Wkraczając na drogę rozwijania procesu, podejmujesz wyprawę poza granice utartych pojęć, znanych doświadczeń i codziennej tożsamości, choć nadal jest to droga do domu [...]

 

Zamiast budować granice wokół jedynego „prawdziwego ja”, praca z procesem dostrzega spontaniczną, wieloznaczną i różnorodną naturę osoby i zachęca do rozwijania jej na swój własny sposób.”

 

 

Diamond J., Spark Jones L: „DROGA POWSTAJE, GDY IDZIESZ. Psychologia procesu w praktyce”.

IMG_3751_jpg.jpeg
Psyhologia procesu

Czym jest psychologia procesu

 

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego istotę pracy

z procesem: 'WHY PROCESS WORKS?'

bottom of page